Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń służbowych wraz z utrzymaniem czystości terenu zewnętrznego - Część 1 i 2
Referenznummer der Bekanntmachung: Po.240.1667.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911200 Gebäudereinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń służbowych w obiektach użytkowanych przez Zamawiającego wraz z utrzymaniem czystości terenu zewnętrznego, w okresie od 1 lutego 2023 do 31 stycznia 2024 roku, w lokalizacjach wskazanych w sekcji II.2.3.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń służbowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911200 Gebäudereinigung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń służbowych w obiektach użytkowanych przez Zamawiającego, w okresie od 1 lutego 2023 do 31 stycznia 2024 roku, w lokalizacjach wskazanych w sekcji II.2.3.
Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń służbowych wraz z utrzymaniem czystości terenu zewnętrznego
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń służbowych w obiekcie użytkowanym przez Zamawiającego wraz z utrzymaniem czystości terenu zewnętrznego, w okresie od 1 lutego 2023 do 31 stycznia 2024 roku, w lokalizacji wskazanej w sekcji II.2.3.