Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Verhuisdiensten en Logistiek
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023-004017
II.1.2)CPV-Code Hauptteil98392000 Umzugsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit:
a. verhuizingen
b. opslag
c. logistieke ondersteuning bij verkiezingen / referenda
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)63121100 Lagerung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De onderstaande cijfers geven een indicatie van de te verwachten totale afname, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Het verwachte aantal bedraagt per jaar ongeveer:
Opslag: 300 m3
Beveiligde opslag: 50 m3
Tijdelijke opslag: 1000 m2
Verhuizingen: 10 tot 15 x per jaar. Dit betreffen kleine verhuizingen
Verkiezingen: 1x per jaar