Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΜΙΚΡΟΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Referenznummer der Bekanntmachung: 175/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34430000 Fahrräder
II.1.4)Kurze Beschreibung:
ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΜΙΚΡΟΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ,Α/Α 55 ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ ΒΙΩΣΙΜΗ ΜΙΚΡΟΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΕΣΩ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΩΝ ΣΕ ΔΗΜΟΥΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ (ΟΠΣ 5161697)
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 298 590.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31681500 Aufladegeräte
48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket
50111100 Fuhrparkverwaltung
51612000 Installation von Datenverarbeitungsanlagen
71356300 Technische Unterstützung
72212421 Entwicklung von Software für das Facility Management
79341400 Werbekampagnen
79342200 Reklamedienste
79993100 Betriebsmittelverwaltung
80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και λειτουργία ενός ολοκληρωμένου συστήματος μίσθωσης ηλεκτρικών ποδηλάτων για τον Δήμο.