Prezentul anunţ este doar un anunț de intenție
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Uniforme de serviciu pentru Politia Locala Cluj-Napoca
II.1.2)Cod CPV principal35811200 Uniforme de poliţie
II.1.4)Descriere succintă:
Uniforme de serviciu pentru Politia Locala Cluj-Napoca conform documentatiei.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 2 668 849.30 RON
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: