2. Zamawiający przewiduje podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 109 ust. 1ustawy Pzp zgodnie z SWZ.
3.Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców wobec których zachodzą podstawy do wykluczenia o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego- zgodnie z SWZ
5. Zamawiający nie przewiduje zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.