Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
19299 Su projekto „Rail Baltica“ geležinkelio linijos ruožo Kaunas-Ramygala rangos darbais susijusių laboratorinių bandymų ir tyrimų paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71900000 Laboratorijų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Taikoma dinaminė pirkimo sistema, kurios metu planuojama įsigyti geležinkelių, automobilių kelių bei kelio statinių įrengimui naudojamų medžiagų ir gaminių kontrolinių laboratorinių bandymų ir tyrimų paslaugas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71900000 Laboratorijų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: