II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi z zakresu gospodarki leśnej zaplanowane do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: NZ.270.4.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa i nasiennictwa leśnego oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2023.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I – leśnictwa: GORZKOWICE, STOBNICA, FELICJA;
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2023 w leśnictwach GORZKOWICE, STOBNICA, FELICJA wchodzących w skład PAKIETU I.
Pakiet II– leśnictwa: ŁAZY, GRZEGORZÓWKA, STRASZÓW;
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2023 w leśnictwach ŁAZY, GRZEGORZÓWKA, STRASZÓW wchodzących w skład PAKIETU II.
Pakiet III – leśnictwa: PRZYGŁÓW, USZCZYN, WIERZEJE;
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2023 w leśnictwach PRZYGŁÓW, USZCZYN, WIERZEJE wchodzących w skład PAKIETU III
Pakiet IV – leśnictwa: MESZCZE, PROSZENIE, ŻARNOWICA;
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2023 w leśnictwach MESZCZE, PROSZENIE, ŻARNOWICA wchodzących w skład PAKIETU IV.
Pakiet VI – MASZYNOWE POZYSKANIE I ZRYWKA DREWNA OBSZARZE NADLEŚNICTWA PIOTRKÓW;
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – Ustawa o lasach) obejmujące prace z zakresu maszynowego pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Piotrków w roku 2023.