Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pungi, role si hartie creponata pentru sterilizare
Referenznummer der Bekanntmachung: 4208498/2019/270
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- PUNGI, ROLE SI HARTIE CREPONATA PENTRU STERILIZARE - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hartie de impachetat creponata pentru sterilizare
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Role si hartie din polipropilena pentru sterilizarea cu Peroxid de hydrogen-plasma
Los-Nr.: 3
Pungi autosigilante si role pentru sterilizare
Los-Nr.: 1