Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70106-2023
Bulgarien-Pleven: Laborreagenzien
2023/S 025-070106
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на лабораторни реактиви, консумативи, радиоактивни лекарствени продукти, радионуклидни генератори и китове за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД – гр. Плевен”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обект на поръчката е доставката на стоки /лабораторни реактиви, консумативи радиоактивни лекарствени продукти, радионуклидни генератори и китове/, съгласно Приложение № 1 към документацията, осъществявана чрез покупка. Обектът на поръчката включва общо 46 / четиридесет и шест / номенклатурни единици, с включени в тях различен брой артикули, представляващи лабораторни реактиви, консумативи, радиоактивни лекарствени продукти, радионуклидни генератори и китове, разпределенитето на които е следното:
РЕАКТИВИ ЗА ЛАБОРАТОРИЯ ПО МИКРОБИОЛОГИЯ И ВИРУСОЛОГИЯ  –  от № 1 до № 4 номенклатурни единици включително.
РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ ЗА ОТДЕЛЕНИЕ ПО КЛИНИЧНА ПАТОЛОГИЯ –  от № 5 до № 8  номенклатурни единици включително.
ЗА МЕДИКО-ДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ ПО ИМУНОЛОГИЯ – от № 9 до №27  номенклатурни единици включително.
КОНСУМАТИВИ ЗА ЦЕНТРАЛНА КЛИНИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ –  от № 28 до № 32 номенклатурни единици включително5.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ЗА МЕДИКО-ДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ ПО НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА И МЕТАБОЛИТНА ЛЪЧЕТЕРАПИЯ – от № 33 до № 46  номенклатурни единици включително.
Всеки участник може да участва за една, няколко или всички номенклатурни единици. Номенклатурни единици, съдържащи по няколко артикула в себе си, следва да се оферират заедно. Неоферирането на някой от артикулите в номенклатурната единица, води до частично отстраняване по тази номенклатурна единица. Класирането ще се извършва по стойност в лева без ДДС общо за номенклатурната единица.
Срок за изпълнение на поръчката: за период от 24 /двадесет и четири/ месеца.