Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania Oracle w okresie: marzec 2023 – październik 2025
Referenznummer der Bekanntmachung: COI-ZAK.262.32.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania Oracle w okresie: marzec 2023 – październik 2025.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania Oracle.
Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia Zamawiającemu po 1 stycznia 2023 roku, ale w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości wsparcia, którego rozpoczęcie wyznaczone jest od dnia 9 marca 2023 r.;
Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Podstawowej usługi wsparcia technicznego dla produktów posiadanych przez Zamawiającego wyszczególnionych w Rozdziale II SWZ w Tabeli nr 1 „Szczegółowy wykaz Produktów objęty Podstawową usługą wsparcia technicznego” od dnia 9 marca 2023 r. do 31 października 2025 r.