Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Sadki w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r.
Referenznummer der Bekanntmachung: RI.271.11.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług na terenie Gminy Sadki w okresie od 01.01.2023 r. do 30.06.2023 r. w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych:
- od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy;
- od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne;
- podczas zorganizowanej objazdowej zbiórki odpadów;
- z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK);
- z punktów aptecznych (przeterminowane leki);
- z placów zabaw oraz koszy ulicznych i koszy na przystankach autobusowych;
w sposób zapewniający osiągnięcie ustawowo określonego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz poziomu ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie obowiązującymi zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90511200 Einsammeln von Hausmüll
90513100 Hausmüllbeseitigung
90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
w sposób zapewniający osiągnięcie ustawowo określonego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz poziomu ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie obowiązującymi zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2022 r., poz. 1297 ze zm.) oraz obowiązującymi aktami wykonawczymi do powyższej ustawy. Do przedmiotu zamówienia należy, także odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Sadki, których dotyczą szczególne rygory sanitarne wynikające z przepisów szczególnych, związane z sytuacją epidemiologiczną i ochroną zdrowia. Organizacja odbioru odpadów zostanie ustalona pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą odrębnie, z uwzględnieniem zasad wynikających z przepisów szczególnych, o ile będzie istniała taka potrzeba.
Szczegółowe informacje związane z przedmiotem zamówienia zawarte są w SWZ w szczególności Rozdział II SWZ oraz w załącznikach.