II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
Αριθμός αναφοράς: 108113
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV34300000 Μέρη και εξαρτήματα για αυτοκίνητα οχήματα και για τους κινητήρες τους
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η ανάδειξη Αναδόχου για την προμήθεια των απαραίτητων ανταλλακτικών και πιθανών αναλωσίμων (μηχανών, πλαισίου, υπερκατασκευών κ.λ.π.), των οχημάτων / μηχ. έργου του Δήμου Αιγάλεω καθώς και η παροχή των υπηρεσιών πάσης φύσεως επισκευής των οχημάτων / μηχ. έργου και των υπερκατασκευών αυτών του Δήμου Αιγάλεω σε εξωτερικά συνεργεία συμπεριλαμβανομένων των απαραίτητων ανταλλακτικών και αναλωσίμων, για τις ανάγκες που τυχόν προκύψουν κατά την διάρκεια τριάντα έξι (36) μηνών, όπως αναλύεται εκτενώς στα Παραρτήματα: Α΄ «Τεχνική Έκθεση-Τεχνική Περιγραφή-Τεχνικές Προδιαγραφές- Ενδεικτικός Προϋπόλογισμός - Συγγραφή υποχρεώσεων» της παρούσας.
Η παρούσα συμφωνία-πλαίσιο υποδιαιρείται σε 8 τμήματα (ή στο παρόν τεύχος «ομάδες») τα οποία αντικατροπτίζουν το ΣΥΝΟΛΟ των οχημάτων / μηχ. έργου που είναι διαθέσιμα στον Δήμο Αιγάλεω στην παρούσα χρονική στιγμή.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΑ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΔΩΝ
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV34300000 Μέρη και εξαρτήματα για αυτοκίνητα οχήματα και για τους κινητήρες τους
50118400 Υπηρεσίες επισκευής βλαβών μηχανοκίνητων οχημάτων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΑ - ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΔΩΝ που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΦΟΡΤΗΓΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΑ ΓΕΡΑΝΟ ΚΑΛΑΘΙ ΒΥΤΙΟ ΚΛΠ
Αριθμός τμήματος: 2
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΦΟΡΤΗΓΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΑ ΓΕΡΑΝΟ ΚΑΛΑΘΙ ΒΥΤΙΟ ΚΛΠ που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ
Αριθμός τμήματος: 3
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΕΠΙΒΑΤΙΚΑ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ
Αριθμός τμήματος: 4
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΕΠΙΒΑΤΙΚΑ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΣΑΡΩΘΡΑ
Αριθμός τμήματος: 6
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΣΑΡΩΘΡΑ που αφορούν στον στόλο του Δήμου Αιγάλεω και είναι σύμφωνα με τη συνημμένη στην αναλυτική διακήρυξη μελέτη της αρμόδιας Υπηρεσίας η οποία αποτελεί παράρτημα (Παράρτημα Ι) και είναι αναπόσπαστο μέρος αυτής.
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΩΤΡΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ - ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΑΥΤΩΝ
Αριθμός τμήματος: 8
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV34351100 Ελαστικά επίσωτρα αυτοκινήτων
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΔΙΚΥΚΛΑ
Αριθμός τμήματος: 5
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΠΑΡΟΧΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΦΟΡΤΩΤΕΣ - ΦΟΡΤΩΤΕΣ ΜΕ ΕΣΚΑΦΕΑ
Αριθμός τμήματος: 7