Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70145-2023
Slowenien-Ptuj: Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
2023/S 025-070145
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Okrožno sodišče na Ptuju
Referenznummer der Bekanntmachung: JN-19559
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Storitve fizičnega in tehničnega varovanja oseb in premoženja in dviga ter prenosa gotovine na Okrožnem sodišču na Ptuju, Delovnem sodišču v Mariboru, Zunanji oddelek na Ptuju, Okrajnega sodišča na Ptuju in v -Ormožu
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Okrožno sodišče na Ptuju, Delovno sodišče v Mariboru, Zunanji oddelek na Ptuju, Okrajno sodišče na Ptuju
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Okrajno sodišče v Ormožu
Los-Nr.: 2