Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70153-2023
die Slowakei-Banská Bystrica: Rohre und Formstücke
2023/S 025-070153
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup rúr
Referenznummer der Bekanntmachung: 4 Q/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44164310 Rohre und Formstücke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému (ďalej len DNS) a zadávanie jednotlivých zákaziek v rámci vyhláseného DNS na predmet zákazky s názvom: Nákup rúr, ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu skupiny:
a) 44164310-3 (Rúry a príslušenstvo - spojky)
b) 44114220-0 (Betónové rúry a ich príslušenstvo - spojky)
c) 44163130-0 (Kanalizačné rúry)
, ktorý je rozdelený na tri časti:
a) časť A - Nákup betónových/železobetónových rúr
b) časť B - Nákup oceľových rúr
c) časť C - Nákup plastových rúr
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
časť A - Nákup betónových/železobetónových rúr
Los-Nr.: A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
44114220 Betonrohre und -formstücke
44163130 Abzugsrohre
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Bližšie vymedzenie predmetu zákazky:
a) časť A: Predmetom zákazky v tejto časti bude dodávka železobetónových a betónových rúr, rámových priepustov a prefabrikátov, ktoré budú určené na odvod povrchových vôd gravitačne samospádom či slúžiť pre výstavbu priepustov a iných objektov lesnej cestnej siete.
b) časť B: Predmetom zákazky v tejto časti bude dodávka oceľových rúr, ktoré sú určené na odvod povrchových vôd
gravitačne samospádom a slúžia pre výstavbu priepustov a iných objektov lesnej cestnej siete.
c) časť C: Predmetom zákazky v tejto časti bude dodávka plastových (korugovaných a rebrovaných), respektíve iných vhodných rúr, ktorých použitie je možné využiť pri zhotovovaní rúrových priepustov cestných komunikácií.
Verejný obstarávateľ zriaďuje (vyhlasuje) DNS, pre svoje organizačné jednotky - odštepné závody:
1) OZ Karpaty
2) OZ Podunajsko
3) OZ Tribeč
4) OZ Považie
5) OZ Sever
6) OZ Tatry
7) OZ Horehronie
8) OZ Poľana
9) OZ Gemer
10) OZ Východ
11) OZ Šariš
12) OZ Vihorlat
13) OZ Lesnej techniky
14) OZ Semenoles
časť B - Nákup oceľových rúr
Los-Nr.: B
časť C - Nákup plastových rúr
Los-Nr.: C