Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70159-2023
Tschechien-Děčín: Schalttafeln
2023/S 025-070159
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DODÁVKY ROZVADĚČŮ NN RST 400A VE SKŘÍNI SMS A RST 600A VE SKŘÍNI SVS-U
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31214500 Schalttafeln
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky ROZVADĚČŮ SKŘÍŃOVÝCH NN (ROZVADĚČE NN RST 400A VE SKŘÍNI SMS A RST 600A VE SKŘÍNI SVS-U) s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu a pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a to na základě Kupní smlouvy pro období cca 2 let