Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70172-2023
die Niederlande-Arnheim: Softwarepaket und Informationssysteme
2023/S 025-070172
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Applicatieplatform VGGM
Referenznummer der Bekanntmachung: EA0038-2023-1-30
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het betreft de aanschaf van een goed functionerend geïntegreerd Applicatieplatform. De Opdracht omvat het leveren, implementeren, beheren en onderhouden van een geïntegreerd softwarematig Applicatieplatform (SaaS, ofwel Software as a Service) dat VGGM optimaal ondersteunt.
Het applicatieplatform dient ondersteuning te bieden op de hoofdprocessen:
• Financiën
• Purchase-to-pay, P2P (inclusief bestellen en beheer inkoopcontracten)
• Order-to-cash, O2C (inclusief CRM)
• HRM
De Oplossing zal gefaseerd geïmplementeerd moeten worden.
Opdrachtnemer is (mede) verantwoordelijk voor de gehele implementatie incl. het ‘laten landen’ van de Oplossing in de organisatie.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
n.v.t.