Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Instalacje na budynkach użyteczności publicznej i indywidualnych gospodarstw domowych na terenie gminy Smołdzino
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP1.271.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych i instalacji solarnych w ramach projektu „Wykorzystanie energii przyjaznej środowisku w Gminie Smołdzino”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do:
1) dostawy i montażu (81 sztuk) plus opcja dodatkowych (46 sztuk) systemów opartych na panelach fotowoltaicznych do gospodarstw domowych oraz dostawy i montażu (19 sztuk) plus opcja dodatkowych (3 sztuk) systemów opartych na panelach fotowoltaicznych do budynków użyteczności publicznej, według typów określonych w załączniku 8 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia;
2) dostawy i montażu 55 instalacji solarnych plus opcja dodatkowych 10 instalacji solarnych dla potrzeb przygotowania c.w.u. w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, według typów określonych w załączniku 8 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia.