5.1. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp w pierwszej kolejności Zamawiający dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
5.2. nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP.
5.3. nie zastrzega, iż o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie Wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy PZP,
5.4. nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7
5.5. nie przewiduje wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy PZP,
5.6. nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych,
5.7. nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, w tym zwrotu kosztów poniesionych z tytułu nabycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
5.8. nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań,