Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70209-2023
Submission deadline has been amended by:  170218-2023
Ungarn-Ózd: Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
2023/S 025-070209
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
CT beszerzése az Almási Balogh Pál Kórház részére
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000052942023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
II.1.4)Kurze Beschreibung:
A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Az eljárás tárgya: CT berendezés beszerzése. Az eljárás mennyisége: 1 db új berendezés. Az eljárás kapcsán megkötendő szerződés hatálybalépésének feltétele, hogy Ajánlatkérő a beszerzésre vonatkozó támogató tartalmú támogatási igényét kézhez vegye, vagy esetlegesen azt saját forrásból finanszírozni tudja és Nyertes Ajánlattevőt erről elektronikus úton illetve egyidejűleg ajánlott postai levélben is tájékoztassa. A szerződés nem lép hatályba, amennyiben a Támogató a többlettámogatási igényt írásban elutasítja, vagy csak részben vagy csökkentett összeggel támogatja, vagy saját forrásból finanszírozni nem tudja. A Kbt. 53. § (6) bekezdése szerint fenti esetben a többlettámogatásra irányuló igény el nem fogadását, vagy az igényeltnél kisebb összegben történő elfogadását olyan körülménynek kell tekinteni, amelyre az ajánlatkérő a szerződés megkötésére vagy teljesítésére képtelenné válása okaként hivatkozhat [75. §, 131. § (9) bekezdés], valamint az ajánlatkérő jogosult a támogatási szerződés megkötését vagy meghatározott összegben történő megkötését a közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződés hatályba lépését felfüggesztő feltételként is kikötni. Ajánlattevő feladata az Ajánlatkérő által rendelkezésre bocsátott tervdokumentáció alapján a készülék telepítése, üzembe helyezése és betanítása a készülék kezelésére
Az Eladó vállalja, hogy az 1. pontban meghatározott berendezés használatára szükséges létszámú felhasználót betanít, a betanítás költségeit a szerződéses ár tartalmazza. A helyszíni kezelés-betanítási idő a próbaüzem ideje alatt 5 nap. Szerződő Felek a hibamentes próbaüzemet követően átadás-átvételi eljárást folytatnak le, melyről átadás-átvételi jegyzőkönyvet vesznek fel. Próbaüzem alatt a két fél együttes jelenlétében történik az áru és tartozékaik összes funkciójának a kipróbálása és használatának ismertetése. A felvett átadás-átvételi jegyzőkönyv keltének időpontjától számít az áru Vevő részére történő műszaki átadása, valamint az áru garancia ideje is. A próbaüzem időtartama 5 naptári nap.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A további információkat, a részletes specifikációt, az ajánlatkérő elvárásait vagy azzal egyenértékű paramétereket, egyéb információkat a közbeszerzési dokumentumhoz csatolt műszaki minimumkövetelmények tábla tartalmazza.
Az eljárás tárgya: CT berendezés beszerzése. Az eljárás mennyisége: 1 db új berendezés. Az eljárás kapcsán megkötendő szerződés hatálybalépésének feltétele, hogy Ajánlatkérő a beszerzésre vonatkozó támogató tartalmú támogatási igényét kézhez vegye, vagy esetlegesen azt saját forrásból finanszírozni tudja és Nyertes Ajánlattevőt erről elektronikus úton illetve egyidejűleg ajánlott postai levélben is tájékoztassa. A szerződés nem lép hatályba, amennyiben a Támogató a többlettámogatási igényt írásban elutasítja, vagy csak részben vagy csökkentett összeggel támogatja, vagy saját forrásból finanszírozni nem tudja. A Kbt. 53. § (6) bekezdése szerint fenti esetben a többlettámogatásra irányuló igény el nem fogadását, vagy az igényeltnél kisebb összegben történő elfogadását olyan körülménynek kell tekinteni, amelyre az ajánlatkérő a szerződés megkötésére vagy teljesítésére képtelenné válása okaként hivatkozhat [75. §, 131. § (9) bekezdés], valamint az ajánlatkérő jogosult a támogatási szerződés megkötését vagy meghatározott összegben történő megkötését a közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződés hatályba lépését felfüggesztő feltételként is kikötni. Ajánlattevő feladata az Ajánlatkérő által rendelkezésre bocsátott tervdokumentáció alapján a készülék telepítése, üzembe helyezése és betanítása a készülék kezelésére ( betanítási idő: 5 nap).