2. Postępowanie przetargowe prowadzone jest przez Województwo Małopolskie w imieniu i na rzecz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych, wojewódzkich osób prawnych, które zawarły w tym celu Porozumienie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.
5. Dostarczana energia elektryczna musi spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 755 z późn. zm.) aktami wykonawczymi oraz Polskimi Normami.