II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa drobnego sprzętu medycznego i niemedycznego dla potrzeb SPSK nr 1 PUM część 1, ZP-261-05/2023
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-261-05/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa drobnego sprzętu medycznego i niemedycznego dla potrzeb SPSK nr 1 PUM część 1
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PAKIET 1 IGŁY DO PUNKCJI MOSTKA
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
PAKIET 1 IGŁY DO PUNKCJI MOSTKA . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 2 ZESTAWY DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO
Los-Nr.: 2
PAKIET 2 ZESTAWY DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 3 DRUTY KIRSCHNERA
Los-Nr.: 3
PAKIET 3 DRUTY KIRSCHNERA . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 4 IGŁY DO NAKŁUĆ LĘDŹWIOWYCH
Los-Nr.: 4
PAKIET 4 IGŁY DO NAKŁUĆ LĘDŹWIOWYCH. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 5 ZESTAW DO DRENAŻU OPŁUCNEJ Z IGŁĄ VERESSA
Los-Nr.: 5
PAKIET 5 ZESTAW DO DRENAŻU OPŁUCNEJ Z IGŁĄ VERESSA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 6 URZĄDZENIA STABILIZUJĄCE DO CEWNIKÓW TYPU PICC
Los-Nr.: 6
PAKIET 6 URZĄDZENIA STABILIZUJĄCE DO CEWNIKÓW TYPU PICC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 7 DREN DO POMP OBJĘTOŚCIOWYCH
Los-Nr.: 7
PAKIET 7 DREN DO POMP OBJĘTOŚCIOWYCH. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 8 IGŁY BIOPSYJNE DO APARATU MAGNUM BARD 15/22
Los-Nr.: 8
PAKIET 8 IGŁY BIOPSYJNE DO APARATU MAGNUM BARD 15/22. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 9 WKŁUCIA PEDIATRYCZNE I SYSTEMY DOSTĘPU NACZYNIOWEGO
Los-Nr.: 9
PAKIET 9 WKŁUCIA PEDIATRYCZNE I SYSTEMY DOSTĘPU NACZYNIOWEGO. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 10 STAPLERY LINIOWE
Los-Nr.: 10
PAKIET 10 STAPLERY LINIOWE . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
PAKIET 11 WODA RESPIFLO . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 12 ZESTAWY DO CIĄGŁYCH POMIARÓW HEMODYNAMICZNYCH
Los-Nr.: 12
PAKIET 12 ZESTAWY DO CIĄGŁYCH POMIARÓW HEMODYNAMICZNYCH . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 13 KOSZULKI DO CEWNIKA ANOREKTALNEGO
Los-Nr.: 13
PAKIET 13 KOSZULKI DO CEWNIKA ANOREKTALNEGO . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 14 JEDNORAZOWE TROKARY
Los-Nr.: 14
PAKIET 14 JEDNORAZOWE TROKARY . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 15 WKŁUCIA DLA DOROSŁYCH
Los-Nr.: 15
PAKIET 15 WKŁUCIA DLA DOROSŁYCH . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
PAKIET 16 RETRAKTORY RAN . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 17 STAPLERY OKRĘŻNE I ZAMYKAJĄCO -TNĄCE
Los-Nr.: 17
PAKIET 17 STAPLERY OKRĘŻNE I ZAMYKAJĄCO -TNĄCE . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 18 IGŁY DO STYMULATORA
Los-Nr.: 18
PAKIET 18 IGŁY DO STYMULATORA . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 19 PRZEDŁUŻACZE DO POMP INFUZYJNYCH
Los-Nr.: 19
PAKIET 19 PRZEDŁUŻACZE DO POMP INFUZYJNYCH . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 20 SYSTEM DO ZBIÓRKI STOLCA
Los-Nr.: 20
PAKIET 20 SYSTEM DO ZBIÓRKI STOLCA . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 21 - PRZENOŚNE SYSTEMY INFUZYJNE DO PODAWANIA CYTOSTATYKÓW
Los-Nr.: 21
PAKIET 21 - PRZENOŚNE SYSTEMY INFUZYJNE DO PODAWANIA CYTOSTATYKÓW . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET 22 - Elementy do wstrzykiwacza CT Express
Los-Nr.: 22
PAKIET 22 - Elementy do wstrzykiwacza CT Express . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ