2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10
do SIWZ, który będzie stanowił załącznik do umowy.
5. Zamawiający zorganizuje WIZJĘ LOKALNĄ na terenie obiektów objętych przetargiem w terminie: 03.07.2019 roku o godzinie 1000.
UWAGA: Zgłoszenie w sprawie udziału w wizji lokalnej należy przesłać do dnia 02.07.2019 roku do godziny 1300 pocztą na adres: Jednostka Wojskowa Nr 2063, ul. Banacha 2, 00-909 Warszawa 60, kancelaria pok. 225 lub pocztą elektroniczną na adres: ozdgw.zamowienia@ron.mil.pl, w tytule pisma należy podać „Dotyczy wizji lokalnej do sprawy 32/19”. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia dostępu Wykonawców do niektórych obiektów w trakcie trwania wizji lokalnej.