Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Nr. 18131. Prekinių vagonų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34620000 Riedmenys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Prekinių vagonų (60-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti, 80-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti, grūdvežių) pirkimas
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
60-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti pirkimas
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34620000 Riedmenys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
80-ties pėdų platforminių vagonų konteineriams vežti pirkimas
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.11)Informacija apie pasirinkimo galimybesPasirinkimo galimybės: ne
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7