Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70251-2023
Polen-Warschau: IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
2023/S 025-070251
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT oraz cyberbezpieczeństwa - Bodyleasing GovNet (GIS)
Referenznummer der Bekanntmachung: BF-WPP-2374-1-5-DT-PN-AO/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT oraz cyberbezpieczeństwa poprzez udostępnianie Zamawiającemu konsultantów spełniających określone wymagania oraz posiadających kompetencje i doświadczenie określone w projektowanych postanowieniach umowy ramowej, w tym w OPZ (załącznik nr 3 do projektu Umowy ramowej).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 806 504.07 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79610000 Stellenvermittlung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT oraz cyberbezpieczeństwa, poprzez udostępnianie Zamawiającemu konsultantów spełniających wymagania oraz posiadających kompetencje i doświadczenie określone w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do projektowanych postanowień umowy ramowej, zwanym dalej „OPZ”.
2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy ramowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ, w tym w OPZ i wzorze umowy wykonawczej.
3. OPZ zawiera wymagania minimalne dla osób skierowanych do realizacji przedmiotu zamówienia, jakie muszą spełniać na potrzeby realizacji przedmiotu zamówienia.