Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70257-2023
Polen-Krośniewice: Hausmüllbeseitigung
2023/S 025-070257
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Krośniewice
Referenznummer der Bekanntmachung: IŚZ.271.15.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90513100 Hausmüllbeseitigung
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
1) Przedmiot zamówienia obejmuje: odbieranie i zagospodarowanie zmieszanych i zbieranych selektywnie stałych odpadów komunalnych z:
a) zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Krośniewice tj. z następujących miejscowości zamieszkałych: Bardzinek, Bielice, Błonie, Cudniki, Cygany, Franki, Głaznów, Głogowa, Godzięby, Górki Miłońskie, Iwiczna, Jankowice, Kajew, Kopy, Kopyta, Krośniewice, Krzewie, Luboradz, Marynin, Miłonice, Miłosna, Morawce, Nowe, Nowe Jankowice, Ostałów, Pawlikowice, Pniewko, Pomarzany, Raszynek, Rozpacz, Skłóty, Stara Wieś, Stare Morawce, Suchodoły, Szubina, Szubsk Duży, Szubsk Towarzystwo, Teresin, Tumidaj, Witów, Wola Nowska, Wychny, Wymysłów, Zalesie, Zieleniew, Zosinek oraz miasta Krośniewice (Zamawiający zaleca by Wykonawca zapoznał się z wykazem dróg/ulic gminnych i dokonał wizji terenowej, gdyż część nieruchomości zamieszkałych jest usytuowana w miejscu do których w zależności od przewidzianego samochodu może być utrudniony dojazd.)
b) punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (zwanych dalej „PSZOK”) znajdujących się w m. Franki, na terenie Składowiska Odpadów Komunalnych, oraz w Krośniewicach, przy ul. Paderewskiego 3,
c) aptek i placówek oświatowych (tylko zbiórka selektywna przeterminowanych leków i baterii).
2) Na terenie zabudowy jednorodzinnej obowiązywać będzie system mieszany pojemnikowo - workowy zbiórki odpadów komunalnych, natomiast na terenie zabudowy wielorodzinnej obowiązywać będzie system pojemnikowy zbiórki odpadów komunalnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ogólną charakterystykę Gminy Krośniewice w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.