Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Landelijk - Milieuhygienisch Cultuurtechnisch Geologisch Ballast en Bouwstoffen (bodem)onderzoek
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71351500 Bodenuntersuchungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
ProRail schakelt externe bureaus in voor een veelzijdigheid aan advies- en onderzoekdiensten in het kader van projecten en ontwikkelingsvraagstukken. Onderdeel van de advies- en onderzoeksdiensten zijn de conditioneringsonderzoeken. Het betreft hier de werkzaamheden die nodig zijn om een vervolgstap in het engineerings- en/of uitvoeringsproces te kunnen nemen. Binnen deze aanbesteding wordt de dienstverlening zoals die door ProRail bij de externe bedrijven wordt afgenomen op het gebied van (milieuhygiënisch) bodemonderzoek en afvalstoffenonderzoek uitgevraagd bestaande uit de volgende activiteiten.
• Bodemonderzoek
• Verhardingsonderzoek
• Afvalstoffenonderzoek
• Niet geprotocolleerd werk monitoring en second opinion