Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kuusamon Kitkantie 17 hirsikerrostalo kokonaisurakka
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kuusamon kirkonkylään rakennetaan uudiskerrostalo, pihavarasto ja oleskelukatos sekä S1-luokan väestönsuoja kerrostalon 1. kerrokseen. Urakkamuotona kokonaisurakka.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: