Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Multipostertool vacatures
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-095
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Voor het uitzetten van vacatures wenst SBB aan AFAS een multipostertool te koppelen met als doel gebruik te kunnen maken van jobposting. Door middel van deze multipostertool wenst SBB met enkele klikken de vacatures op de werken-bij-website van SBB en meerdere andere advertentiekanalen te plaatsen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
€50.000,- tot €60.000,- per jaar