Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70308-2023
Polen-Kielce: Möbel
2023/S 025-070308
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTWA TAPCZANÓW
Referenznummer der Bekanntmachung: ADP.2301.82.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39100000 Möbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa tapczanów w ilości 80 szt.
2. Wykonawca zobowiązany będzie do transportu dostarczonych mebli do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce, wniesienia dostarczonych mebli do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego i ich montażu.
3. Wymagany okres gwarancji i rękojmi minimum 24 miesiące.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tapczanów w ilości 80 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
2. Kod CPV:
39100000-3 Meble
39143110-0 Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany będzie do:
a. transportu dostarczonych mebli do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce;
b. wniesienia dostarczonych mebli do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego i ich montaż.
5. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na dostarczone meble minimum 24 miesiące.