Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare
Referenznummer der Bekanntmachung: 1551230/2020/26
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare, conform caietului de sarcini. Valoarea maxima a unui contract subsecvent = 150000 lei; Valoarea minima a unui contract subsecvent = 45000 lei; Cantitatile minime si maxime si contracte subsevente sunt prezentate in anexele caietului de sarcini.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 3.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 2 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Valoarea estimata, fara TVA; intre 150000lei si 1814400 lei
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: