Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Systém na riadenie výkonu v teréne / Field Servis Management Systems - FSMS
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-VS-01-EH
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72261000 Software-Unterstützung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
-Podpora procesov pre Elektromerový servis, Kontrolórov, Výmeny na Ciach /interní aj externí pracovnici/ a Prevádzky.
-Plná integráciu s back-end systémami a to priama integrácia na SAP systémy ISU a ERP (komunikácia prebieha cez SAP
PO) a nepriamo na SRI , CRM a NIS.
-Istota stabilnej prevádzky 24*7 samotnej aplikácie a všetkých prevádzkovaných rozhraní.
-Vysoká úroveň podpory pre terénnych pracovníkov a koordinátorov pri riadení výkonu práce v teréne a , jednoduché
intuitívne ovládanie tak prostredia pre koordinátora ako aj mobilnej aplikácie.