Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70337-2023
Polen-Opole: Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
2023/S 025-070337
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów spożywczych – jaja, mleko i przetwory mleczarskie, oleje i tłuszcze roślinne, produkty garmażeryjne chłodzone oraz produkty głęboko mrożone
Referenznummer der Bekanntmachung: 6/ŻYW/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów spożywczych – jaja, mleko i przetwory mleczarskie, oleje i tłuszcze roślinne, produkty garmażeryjne chłodzone oraz produkty głęboko mrożone
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa mleka i przetworów mleczarskich
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mleczarskich zgodnie z SWZ
Dostawa olejów i tłuszczy roślinnych
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest dostawa olejów i tłuszczy roślinnych zgodnie z SWZ