Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zariadenia pre réžiu a rokovaciu sálu NR SR.
Referenznummer der Bekanntmachung: k CRD - 2699/22/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom tejto nadlimitnej zákazky na dodanie tovaru je dodávka zariadení audio a video techniky spolu s príslušenstvom vrátane inštalácie a montáže zariadení do prevádzkyschopného stavu. Predmetné zariadenia sa zapoja
na novovybudované káblové rozvody, ktoré sa osadia v rámci realizácie rekonštrukčných prác réžie rokovacej sály v
budove Národnej rady Slovenskej republiky. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí oddiel IV. s názvom Opis
predmetu zákazky príslušných súťažných podkladov a obchodné podmienky sú uvedené v návrhu Zmluvy o dielo, ktorý
tvorí prílohu č. 1 príslušných súťažných podkladov.