Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Förpackningssystem för matdistribution
Referenznummer der Bekanntmachung: UH-2022-168
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
70355-2023 - ÄndringSverige-Vetlanda: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Referensnummer: UH-2022-168
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett ramavtal för leverans av matdistributionsförpackningar och tillhörande maskiner efter behov i verksamheten