Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiale sanitare 6 (2020)
Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982020161
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33196000 Medizinische Hilfsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- MATERIALE SANITARE 6 (2020) - conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ac punctie biopsie toracica
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
Set husa sterila pentru acoperire sonda ecografica (13x61cm)
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33196000 Medizinische Hilfsmittel
Set dilatatoare Amplaz pentru abord percutanat al rinichiului
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
Punga drenaj de 1.5L cu valva non retur si conector LL
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141642 Dränzubehör
Acoperitor maner lampa chirurgicala cu inel de fixare
Los-Nr.: 8
Chiloti absorbanti de unica folosinta pentru adulti si copii
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33751000 Einwegwindeln
Lame bisturiu de unica folosinta
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141411 Skalpelle und Klingen
Lame chirurgicale cu maner de unica folosinta
Los-Nr.: 11
Husa protectie pentru camera laparoscop
Los-Nr.: 4
Set husa sonda ecograf (15x100cm)
Los-Nr.: 6
Ace vacutainer pentru uz pediatric
Los-Nr.: 2