Polska-Wąchock: Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
2023/S 025-070401
Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Wąchock oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnyc
Numer referencyjny: GKE.271.1.2022
II.1.2)Główny kod CPV90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90500000 Usługi związane z odpadami
90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
90511000 Usługi wywozu odpadów
90512000 Usługi transportu odpadów
90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90533000 Usługi gospodarki odpadami
90514000 Usługi recyklingu odpadów
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Wykonawca zapewni odbiór następujących frakcji odpadów komunalnych: Odpady z papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, Odpady ze szkła, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, Odpady metali, w tym odpady opakowaniowe z metali, odpady tworzyw sztucznych, w tym odpady opakowaniowe tworzyw sztucznych, oraz odpady opakowaniowe wielomateriałowe, Odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów, Odpady komunalne zmieszane, Meble i inne odpady wielkogabarytowe oraz zużyte opony, Przeterminowane leki, Zużyte baterie i akumulatory. Szczegółowy zakres określają zapisy SWZ.