Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Veikkaus Oy - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Projektinhallinta- ja integraattoripalvelut - - Veikkauksen konesalien siirtoprojektin projektipäällikkö
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne konesalien siirtoprojektin projektipäälliköstä tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kilpailutuksen tavoitteena on hankkia projektipäällikkö konesalien siirtoprojektiin, jolla on kokemusta vastaavien projektien läpiviennistä ja joka omaa riittävän teknisen tietämyksen konesalipalveluista.
Hankinnan arvioitu laajuus on enintään 250 htp. Lisäksi hankintaan kuuluu optio enintään 100 htp.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja
sen liitteissä.
Kilpailutus koskee hanketta/projektia.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
II.1.2)Main CPV code79421000 Project-management services other than for construction work
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: