Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor de aanstelling van een financiële adviseur voor PPS-projecten i.h.k.v. infrastructuurwerken van het beleidsdomein MOW
Referenznummer der Bekanntmachung: ATO-ATO_2022_03-F03_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66171000 Finanzberatung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Met het oog op de plaatsing van meerdere opdrachten voor de realisatie van een aantal strategisch belangrijke opdrachten van het beleidsdomein MOW wil het beleidsdomein zich laten ondersteunen door financiële adviseurs. De dienstverlening zal zich situeren op het vlak van het economisch publiekrecht (overheidsopdrachten, PPS, algemeen administratief recht, …). De inhoud van de opdracht omvat de financiële advisering en ondersteuning bij de voorbereiding, marktbevraging, onderhandeling en afsluiting van opdrachten en overeenkomsten in het kader van PPS (in het bijzonder DBFM-opdrachten) voor de realisatie van infrastructuur, de ter beschikking stelling van infrastructuur of voor diensten die een private partij op basis van door haar te realiseren infrastructuur levert. Hieronder valt onder meer het financieel advies en ondersteuning bij de opmaak van opdrachtdocumenten, DB(F)M-overeenkomsten, ondersteuning bij onderhandelingen, beoordeling van kandidaatstellingen en offertes, punctuele adviezen, … .
Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie deel III. Technische voorschriften.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: