Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70426-2023
Polen-Warschau: Dienstleistungen in Verbindung mit Software
2023/S 025-070426
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup subskrypcji Systemu Obsługi Zgłoszeń i Zarządzania Dokumentacją lub rozwiązanie równoważne
Referenznummer der Bekanntmachung: BAG-SZP.261.1.45.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest „Zakup subskrypcji Systemu Obsługi Zgłoszeń i Zarządzania Dokumentacją lub rozwiązanie równoważne”.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji.
Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do Specyfikacji.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 350 500.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: