Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70459-2023
Bulgarien-Kozloduy: Absperrschieber
2023/S 025-070459
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на нови стоманени, шибърни арматури с електропривод и фланцово присъединяване от инсталация за обработка на вода към бризгални басейни - VB68-79S03,04,05,06
Referenznummer der Bekanntmachung: 50115
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42131120 Absperrschieber
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Обект на доставката са 48 бр. арматури: шибърни, стоманени, фланцеви, спирателни в комплект с редуктор, електрическо задвижване и контрафланци, както и резервни части.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 798 096.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Необходимо е да бъде изпълнена доставка на стоманени, шибърни арматури Dy 150, Py 16 с електропривод и фланцово присъединяване. Те са предназначени да заменят съществуващите амортизирани арматури на вход и изход на филтрите от инсталацията за обработка на суровата добавъчна вода към бризгални басейни.
Обект на доставката са 48 бр. арматури: шибърни, стоманени, фланцеви, спирателни в комплект с редуктор, електрическо задвижване и контрафланци. Предназначени са за подмяна на съществуващите чугунени арматури, които са физически остаряли, износени и с намалена надеждност.
Арматурите да бъдат съпроводена със следните резервни части:
1 Крайни и муфтови изключватели - 10 комплекта.
2 Блок с крайни изключватели - 10 бр.
3 В зависимост от конструктивното изпълнение, ако арматурата е с конектор - 3бр. резервни конектора.
4 Резервен ел.двигател - 2 бр.
5 Преходен редуктор към краен изключвател за настройка на арматурата - 3бр.