Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70482-2023
Bulgarien-Samokov: Medizinische Verbrauchsartikel
2023/S 025-070482
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД част 3”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет на настоящата обществена поръчка е “Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД част 3”, разделена на 12 обособени позиции, подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, технически изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция.
Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти.
Офертите могат да се подават:
- за цялата процедура
- за една или повече обособени позиции
Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ПОЗИЦИЯ №11 Нестерилни Конци
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Обособена позиция №11  Нестерилни Конци  съдържа:
1.Конци полиамидни № 0 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 0 х 10 моп300
2.Конци полиамидни № 000 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 000 х 10 моп250
3.Конци полиамидни № 2 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 2 х 10 моп350
4.Конци полиамидни № 4 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 4 х 10 моп300
5.Конци полиамидни № 6 х 10 мПолиамидни нерезорбируеми хирургични конци нестерилни № 6 х 10 моп300