Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu do zabiegów endowaskularnych
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP.381.106A.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33184100 Chirurgische Implantate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych - odzież ochronna, preparaty pielęgnacyjne. Przedmiot zamówienia obejmuje:
Pakiet 1 – System do embolizacji naczyń mózgowych
Pakiet 2 – Urządzenie do przekierowania przepływu w naczyniu z tętniakiem wewnątrzczaszkowym.
Wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe przedmiotu dostawy określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik do specyfikacji warunków zamówienia