Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pojištění vozidel resortu PSV 2023-2025
Referenznummer der Bekanntmachung: CN/34.5/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění centralizovaně zadávané veřejné zakázky je jak pojištění vozidel, která jsou součástí stávajícího vozového parku spravovaného resortem PSV, dále nově pořízených vozidel v průběhu plnění veřejné zakázky a rovněž reakce na případné změny vozového parku, např. vyřazování vozidel apod., a to dle potřeby centrálního zadavatele a zapojených pověřujících zadavatelů. Předmětem plnění centralizovaně zadávané veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění komplexního souboru pojišťovacích služeb:
- zajištění pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla,
- havarijní pojištění (dvě varianty spoluúčasti při havarijním pojištění, možnost sjednat službu GAP 2, náhradní vozidlo) a
- doplňková pojištění (pojištění zavazadel, pojištění skel, úrazové pojištění sedadel).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadáním veřejné zakázky budou naplněny potřeby centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů spočívající v zajištění komplexního pojištění jimi spravovaného vozového parku, prostřednictvím kterého bude zajištěna ochrana pro případ vzniku škody či jiné újmy spojené se správou daných vozidel.