Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Krovininių automobilių kėbulo dalies atsarginių dalių pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34211300 Karosserien für Lastwagen
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Krovininių automobilio VOLVO kėbulo dalies atsarginių dalių pirkimas.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34211300 Karosserien für Lastwagen
Krovininių automobilio RENAULT kėbulo dalies atsarginių dalių pirkimas.
Los-Nr.: 2
Krovininių automobilio IVECO kėbulo dalies atsarginių dalių pirkimas.
Los-Nr.: 3
Krovininių automobilio MAN kėbulo dalies atsarginių dalių pirkimas.
Los-Nr.: 4
Krovininių automobilio SCANIA kėbulo dalies atsarginių dalių pirkimas.
Los-Nr.: 5