Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ACORD-CADRU FURNIZARE Consumabile medicale
Referenznummer der Bekanntmachung: 1061626/2021/20.3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
In vederea desfasurarii in bune conditii, a derulării activitatii medicale, Spitalul Judetean de Urgenta Resita, intentioneaza sa achizitioneze pentru activitatea proprie in functie de necesitati (numărul de pacienți), in limita creditelor bugetare aprobate si a fondurilor disponibile consumabile medicale.
Nr. zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor -18 zile
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 10 zile
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
BRANULE/ROBINETI CU 3 CAI
Los-Nr.: 24
BANDELETE TEST ONE-TOUCH SELECT (TESTE GLICEMIE)
Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
TRUSE PERFUZIE, TRANSFUZIE SANGVINA
Los-Nr.: 23
CEARSAF CU ELASTIC, TIP HUSA, DE UNICA FOLOSINTA
Los-Nr.: 30
PACHET RECIPIENTE RECOLTARE
Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
SET CAMPURI STERILE -DIFERITE MARIMI
Los-Nr.: 35
TUB PRELUNGITOR REZISTENT LA PRESIUNE
Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
SONDE GASTRICE SAU DUODENALE
Los-Nr.: 10
GEL LUBRIFIANT STERIL, UZ MEDICAL 2,7 g.
Los-Nr.: 1
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
SONDE FOLEY-UROLOGICE STERILE
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
PACHET SERINGI UNICA FOLOSINTA
Los-Nr.: 18
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
SONDE ASPIRATIE STERILE, DIFERITE MARIMI
Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
ACE SERINGA DIFERITE DIMENSIUNI
Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25