Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70539-2023
Rumänien-București: Softwarepaketreihen
2023/S 025-070539
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord-cadru de furnizare Aplicație de comandă-control pentru Forțele Terestre
Referenznummer der Bekanntmachung: 5129783_2022_PAAPD1372575
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48422000 Softwarepaketreihen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Aplicație de comandă-control pentru Forțele Terestre”.
Termen limită de solicitare clarificări la documentație atribuire: 17 zile anterior datei limită de depunere oferte.
Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitatea minimă estimată a acordului-cadru 1 cpl.
Cantitatea maximă estimată a acordului-cadru 90 cpl.
Cantitățile estimate ale celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi încheiat: cantitatea minimă 1 cpl.; cantitatea maximă 30 cpl.
Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat: 64.789.915,80 lei fără TVA.