Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 21.568 - DBV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Door de steeds toenemende vraag naar digitalisering is het IT-landschap van de gemeente de afgelopen jaren gegroeid en zijn de behoeften t.a.v. de IT voorzieningen veranderd. De gemeente maakt momenteel gebruik van fysieke datacenters, één in eigen beheer en één in beheer van een externe partij. Ontwikkelingen in de markt en de veranderende behoeften vanuit de eigen organisatie maken het noodzakelijk dat de gemeente inzet op een overgang naar een IT-landschap in de ‘cloud’. Zodoende verwacht de gemeente één cloud service provider te contracteren die een cloudplatform ontwerpt, bouwt, beheert en optimaliseert ter vervanging van de bestaande (fysieke) datacenteromgeving. Daarnaast zal de Opdrachtnemer de gemeente adviseren over de best passende strategie en aanpak per applicatie bij de overgang van fysieke IT-omgeving naar cloudomgeving om vervolgens de voorgestelde migratie uit te voeren. Verder zal de Opdrachtnemer de gemeente ondersteunen bij de implementatie van de nieuwe cloud.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: