Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70608-2023
Kroatien-Čakovec: Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
2023/S 025-070608
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usluga izrade projektno-tehničke dokumentacije za značajnu obnovu s dogradnjom paviljona 6 i stare zgrade tehničke službe Županijske bolnice Čakovec
Referenznummer der Bekanntmachung: MN-30/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Usluga izrade projektno-tehničke dokumentacije za značajnu obnovu s dogradnjom paviljona 6 i stare zgrade tehničke službe Županijske bolnice Čakovec.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 156 505.95 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Izrada projektno-tehničke dokumentacije (snimak postojećeg stanja, analiza zgrade i čestice, idejni projekt, glavni projekt za građ.dozvolu s troškovnicima, izvedbeni projekt)