Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Landelijk - Loopbaanadvies
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79634000 Berufsberatung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het contracteren van een partij die de afdelingen Caseregie Inzetbaarheid en Loopbaanadvies kan faciliteren bij het verlenen van ondersteuning van ProRail medewerkers die gebruik willen of dienen te maken van:
Vrijwillige mobiliteit
Begeleiding bij arbeidsongeschiktheid
Verplichte mobiliteit, zowel intern als extern gericht
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De totale raming van de Aanbesteding voor de looptijd (inclusief optionele verlengingsmogelijkheid) van de Overeenkomst is vastgesteld aan de hand van de opgave van de basisbehoefte door HRM en de historische hoeveelheid trajecten uit de periode 2018 t/m 2021.
De maximale opdrachtwaarde, in dit geval uitgedrukt in aantallen, is opgenomen vanwege de wettelijke plicht daartoe en dient niet als budgettair kader of omzetgarantie te worden geïnterpreteerd door Inschrijvers.
Vrijwillige mobiliteit:
Loopbaanontwikkeling:
60 x Loopbaan ontwikkeltrajecten
Online-loopbaanprogramma:
20 x Online-loopbaanprogramma
Aanvullende adviesdiensten:
300 x Aanvullende diensten (ontwikkelgesprekken, arbeidsmarktscan, skills paspoort, gesprek zzp, workshop voor managers)
Begeleiding bij arbeidsongeschiktheid: Spoor 1 en Spoor 2 trajecten:
36 x spoor 1 trajecten
20 x spoort 2 trajecten
Verplichte mobiliteit zowel intern als extern gericht (inplacement / outplacement):
5 tot 10 outplacement trajecten per jaar