Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa ośmiu budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej (II)
Referenznummer der Bekanntmachung: SZP.271.1.21.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu technicznego i wykonawczego oraz wykonanie robót budowlanych dla inwestycji budowy zespołu 8 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu technicznego i wykonawczego oraz wykonanie robót budowlanych dla inwestycji budowy zespołu 8 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, zagospodarowania terenu, wykonania niezbędnej infrastruktury technicznej i komunikacyjnej, prac instalacyjnych w zakresie przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: Budowa budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w programie funkcjonalo – użytkowym, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ